Jsem kreativní makléř

... a rád Vám sdělím svůj názor na tuto zajímavou nemovitost

Můj pocit

  1. Dům je velmi dobře postaven, nenacházím žádné chyby, nedostatky či nedodělky. Stavitel vybudoval v těsném sousedství několik dalších podobných domů, takže je vidět, že má vše vychytané a vyřešené. Myslím si, že tento pěkný rodinný dům splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zájemců o nové bydlení.
  2. Město Slavkov je skvělým kompromisem mezi bydlením ve velkém městě a na vesnici. Díky blízké D1 jste autem v centru Brna dřív než třeba z Bystrce. A půvabné město se světoznámou historií, barokním zámkem s okouzlujícím parkem, na který navazuje golfové hřiště si jistě vy i vaše děti zamilujete.
  3. A dům s vlastní dost velkou zahradou v samém centru města a přitom žádný problém s parkováním? Neskutečné. Všechno, co potřebujete k životu máte na dosah: školy a školky, úřady, zdravotní středisko, restaurace, kavárny, obchody i nákupní střediska, sport i kulturu. V blízkém okolí najdete malebnou přírodu – údolí říčky Litavy, Ždánický les atp.
  4. Koupí hotového domu na klíč si ušetříte dva roky života, strávené složitým rozhodováním a rozčilováním, kde a jaký dům postavit, jak velké pokoje zvolit, jaký typ podlah, barvu dveří, vybavení koupelen atd… Zde už máte všechno vymyšlené a hotové. Základní dekory dveří, podlah a obkladů jsou nastaveny, stačí si vybrat typ kuchyňské linky, dokoupit přístroje, přivézt nábytek, dekorace a bydlíte. Zbývá pouze doladit zahradu, rozhodnout se, kam umístíte bazén nebo vířivku, případně vybudovat pergolu a je to.
  5. A pokud styl a vzhled interiéru tohoto domu nejsou vaše krevní skupina, zkuste se podívat na DVOJČE – sousední rodinný dům, kde byly zvoleny jiné barvy a dekory podlah, obkladů i dveří. Tento dům je prozatím rovněž k mání.

 

Pár slov o mně

Ve světě realit se pohybuji již řadu let a kromě prodeje domů, bytů, atp. se zaměřuji i na vyhledávání nemovitostí, které jsou vhodné pro realizaci developerských projektů. Na prodeji a prohlídkách tohoto zajímavého rodinného domu pracuji spolu s kolegy z Realitní společnosti České spořitelny, Oldou Drápalem a Jirkem Kvíčalou.

Jak najít světlo v realitní džungli

Díky své dlouholeté praxi jsem se naučil rozumět lidem, porozumět jejich potřebám a dokážu často velmi rychle najít optimální cestu k vyřešení problémů při nákupu či prodeji jejich nemovitostí.

Celý realitní trh nejen v České republice a s ním i potřeby prodávajících i kupujících se mění tak rychle, že vždy svým klientům doporučuji najmout si profesionála, který je schopen zajistit průběh realitní transakce v souladu se zákonem a hlavně bezpečně. Rizika, která číhají jak na prodávající tak na kupující, jsou totiž opravdu velmi vysoká. Běžný občan má často tendenci tyto nástrahy podceňovat.

Brno je zlatá loď…

Jsem Brňák. Brno je místo, kolem kterého se točí celý můj život. A i když nyní bydlím kousek dál, v krásné vinařské vesničce poblíž Pálavy, kancelář mám v Brně. Jsem expertem na nemovitosti na jižní Moravě, ale občas zabrousím i do vzdálenějších částí naší republiky.

Svoji činnost jsem v roce 2013 spojil se jménem Realitní společnosti České spořitelny. A nelituji toho, vizitka s logem České spořitelny otevírá dveře i u zapřisáhlých „antirealiťáků“. Navíc podporou při získání výhodné hypotéky u České spořitelny řadě klientům otevíráme dveře ke koupi vysněné nemovitosti.

Tím naznačuji to, že v případě Vašeho zájmu o tuto nemovitost, Vám mohu značnou měrou pomoci i při jednání s bankou (hypotéka).